Pracovní příležitosti

Odpadnes.sk

Jsme Odpadneš.cz! Před pár lety jsme se již nemohli přihlížet tomu, jak si leckdo zakládá slevový portál a klame lidi. Tehdy vznikl nápad na vyhledávač spolehlivých slev. Naším cílem bylo přinést jistotu a důvěru mezi zákazníky slevových portálů. Díky neúprosným pravidlům a spolupráci pouze s ověřenými partnery se nám to podařilo a poměrně rychle jsme se vypracovali na jednotku na trhu.

Jelikož neustále postupuje vpřed a rádi čelíme novým výzvám, tak již v krátkém čase pořádně zamícháme kartami v českém e-commerce prostředí. Pokud jste zvědavý/á a chcete být při tom, tak máte jedinečnou šanci!

Seznamte se s naším týmem

Jozef
Jožko
CEO
Roman
Roman
developer
Juraj
Juraj
developer
Tomáš
Tomáš
grafik
Lenka
Lenka
produkt
Maťa
Maťa
ombudsman
Zuzka
Zuzka
support

Volné pracovní příležitosti

Junior web developer
S radostí tě zapojíme do celého procesu vývoje rozhraní pro partnery top vyhledávače nejvýhodnějších nabídek. Tvým úkolem bude kromě údržby CRM i snaha přivést k životu crazy požadavky produkťákov. Do toho ti přimícháme troška online publikování, e-komerce i aplikaci pro správu obsahu. Když to stále nevzdáš, tak to zaklincovat multiplatformním vývojem, digitálními médii ... A pokud ani před tímto neutečeš, tak patříš k nám!
Co bys měl ovládat?
Hodili by se alespoň roční zkušenosti s PHP-kem, Javascript-em, MySQL-kom. Neměl by sis bát ani CSS, jQuery, XML-ka a JSON-u ...
Zaujala mě nabídka?
Své CV posílejte na kariera@jkmanagement.eu