Travelist.cz - Secret Escapes

Probíhající slevy

Bohužel, tato společnost
nemá žádne aktívni nabídky

Ukončené slevy

Luxusní dovolená u slovinského moře v elegantním čtyřhvězdičkovém hotelu Piran. Snídaně po celou dobu pobytu a wifi zdarma.
Slovinsko je malá, ale turisticky velmi atraktivní země. Naleznete zde překrásné hory, nádherné moře a obrovské množství památek. Právě zde na Jadranu najdete malebná městečka položená na skalnatých výběžcích, které přitahují turisty výjimečnou architekturou a neopakovatelnou atmosférou. Tak je tomu i v případě města Piran, které oddělují od pevniny středověké hradby.

Čtyřhvězdičkový hotel Piran, který je položený v nádherném místě mezi Starým městem a mořem, je dokonalým místem pro strávení vysněné dovolené. V elegantní budově mohou hosté, kromě samotných pohodlných pokojů, využít i služeb místní restaurace nabízející vytříbená jídla a luxusního wellness, kde se nachází mimo jiné masážní salón a sauna.

Záloha 30 % – důležitá informace!
Pokud zvolíte možnost platby s 30% zálohou, musíte zbývající částku převést na účet Travelistu nejpozději 30 dnů před datem příjezdu. V případě nezaplacení zbývající částky bude Vaše rezervace stornována a záloha propadne.
Proslulý berlínský hotel Ellington Hotel Berlin ve stylu Bauhaus jen pár kroků od hlavních městských atrakcí.
Louis Armstrong, Ella Fitzgeraldová a pochopitelně sám Duke Ellington, jehož jméno nese tento legendární berlínský hotel, který byl poprvé otevřen ve 20. letech - všechny tyto jazzové hvězdy byly během svého pobytu v německém hlavním městě ubytovány právě zde. Pro fanoušky synkopové hudby zde čeká také populární klub West Berlin a rozhlasové studio. Ale jazz není všechno. Čtyřhvězdičkový hotel Ellington je také vzorkem skvělé modernistické architektury ve stylu Bauhaus, udržovaný v duchu moderního minimalistického stylu s luxusním nábytkem na míru XXI. století.

Výborná lokalita v samotném srdci západního Berlína - jen pár kroků od obchodního domu KaDeWe a bulváru Kurfuerstendamm – umožňuje neomezeně navštěvovat a zkoumat městské poklady a pamětihodnosti. K dalším památkám a atrakcím se dostanete rychle metrem - nejbližší stanice je pouhých 5 minut chůze od hotelu. A pokud se po dni stráveném na prohlídkách města nebo na nákupním šílenství budete stále cítit plní sil, můžete si zajít do dobře vybavené zdejší posilovny nebo si dát drink na terase a nasávat jedinečnou atmosféru Berlína.
Vyražte za zábavou a pohodou ke slovinskému Jadranu. Ubytujte se v klidném hotelu Lucija*** v malebném lázeňském městečku.
Byli jste již v Chorvatsku nebo Itálii a chcete najít u Jadranu něco nového? Pak se vydejte k překrásnému slovinskému moři! Město Portorož, které doslova v překladu znamená přístav růží je vyhledávaným turistickým letoviskem a přímořskými lázněmi. Pro milovníky památek jsou tu překrásná historická města Piran, Izola a Koper, kde na Vás dýchna ta pravá středomořská atmosféra. To vše v jednom z nejbližších míst, kam se můžete z Česka k moři vydat.

Tříhvězdičkový hotel Lucija je skvělou volbou pro strávení příjemné rodinné dovolené u Jadranu. Hotel se nachází v bezprostředním sousedství hlavní městské promenády a pláže a je obklopený krásným zeleným parkem. Hotel Lucija nabízí nepřeberné množství aktivit pro děti i dospělé Na své si přijdou jak milovníci relaxu u moře, tak i ti, kteří mají radši sport nebo nebo památky.
zobrazit další ukončené nabídky

Další populární nabídky